У суботу львів’ян безкоштовно навчатимуть авіамоделюванню та робототехніці

Цьогорічний науковий пікнік нанотехнологій перед ЛНУ ім. Івана Франка

У суботу, 15 жовтня, о 12:00 у парку ім. Івана Франка відбудеться науковий пікнік «Scientific Fun». Основними темами цьогорічного заходу, за словами організаторів, буде робототехніка та авіамоделювання.

«Ми створюємо платформу, де науковці можуть зустрітися з простими людьми. У неформальній атмосфері вони діляться досвідом та доступною мовою розповідають людям про наукові експерименти та дають можливість власноруч щось створити», - розповіла ZAXID.NET одна з організаторів заходу Уляна Юренко.

Окрім робототехніки та авімоделювання, організатори також хочуть зробити акцент на науці руху тілом – еквілібристиці. На науковому пікніку будуть також майданчики з хімії, фізики, медицини, історії та астрономії.

«Навпроти головного корпусу університету у кілька рядів стоятимуть палатки, у кожній з яких учасники презентуватимуть різні види науки. Люди будуть рухатися від однієї палатки до іншої та зможуть взяти участь у проведенні тематичних заходів», - додає Уляна Юренко.

Платформа популяризації науки «Scientific Fun» впроваджена ентузіастами, які з 2013 р. щороку збирають сотні експериментаторів різноманітних профілів у різних містах України. Зокрема, такі заходи щороку відбуваються у Львові, Києві, Харкові та Дніпрі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук