У театрі імені Марії Заньковецької відбулася прем’єра вистави «Циліндр»

У львівському театрі імені Марії Заньковецької відбулася прем’єра вистави за п’єсою Едуардо де Філіппо «Циліндр».

Ім'я знаменитого італійського комедіографа Едуардо де Філіппо добре знайоме глядачеві насамперед за фільмом Вітторіо де Сіка «Шлюб по-італійськи», поставленому за його п'єсою «Філумена Мартурано». До речі, саме ця п’єса свого часу йшла і у театрі ім. Заньковецької.

Художній керівник театру та постановник вистави Федір Стригун розповів ZAXID.NET: «Це – класика. Це потрясаючий драматург, якого дуже мало ставлять в Україні. Не кожен театр може дати раду із тим матеріалом, бо для нього потрібні видатні актори. Я вважаю, що в нашому тетарі вони є. Вистава про економічну кризу, про те, що перемогає: мораль чи гроші. Так що вона дуже співзвучна з нашим часом».

У «Циліндрі», однієї з найкращих п'єс Едуардо де Філіппо, на думку самого драматурга, поєднуються легкий прозорий італійський гумор і вогонь пристрастей, комічні ситуації і непрості життєві рішення персонажів. Підприємливість і хитромудрість мешканців неаполітанського «дна» стикається з простою і ясною позицією випадкового гостя. Хто переможе? І в чому перемога?

Поставив «Циліндр» Федір Стригун, сценографія - Людмили Боярської. У виставі задіяні Валентина Бондар-Мацялко,  Альбіна Сотникова, Орест Гарда, Олександр Норчук,  Орест Огородник , Євген Федорченко, Януш Юхницький, Таїсія Литвиненко та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук