У театрі імені Заньковецької готують прем'єру ліричної комедії

КультураК.С., 14 лютого6970

У березні Львівський театр імені Марії Заньковецької представить глядачам прем’єру ліричної комедії «Club самотніх сердець» за п’єсою Айвона Менчела The cemetery club.

П’єса Айвона Менчела The cemetery club («Цвинтарний клуб») з успіхом йде на Бродвеї. Також її ставлять у багатьох театрах світу. А у 1992 році вийшов фільм Білла Дьюка за цією п’єсою. У фільмі зіграли такі зірки, як Еллен Берстайн, Даян Ладд, Олімпія Дукакіс, Денні Аєллоо.

У львівській виставі візьмуть участь Любов Боровська, Олександра Бонковська, Олександра Гуменецька, Дарія Зелізна, Наталія Лань, Ярослав Мука, Роман Біль, Галина Давидова, Валентина Щербань, також Мар’яна Фехтель.

Режисером вистави є Тетяна Аркушенко. Шанувальники львівського театрального життя зі стажем добре пам’ятають роботи акторки на сцені театру ПрикВО (зараз – театр Лесі Українки). Згодом актриса виїхала до Томська, де грала у місцевому театрі. Останні роки Тетяна Аркушенко живе у Києві. Вона є донькою видатних львівських акторів Любові Каганової та Володимира Аркушенка.

У центрі сюжету – історії трьох літніх жінок. Іда, Доріс та Люсіль поховали чоловіків та вважають себе «членами цвинтарного клубу», оскільки дуже часто відвідують могили своїх чоловіків. Жінки по-різному ставляться до свого вдівства. Подруги знайомляться з колишнім поліцейським, який поховав дружину...

Прем'єрні вистави відбудуться 2, 3, 16 та 23 березня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук