У Тернополі третій день страйкують приватні перевізники

Економіка10 лютого 20112

У Тернополі сьогодні, 10 лютого, на рейси не вийшло 88 автобусів – приватні перевізники страйкують уже третій день, протестуючи проти нерівних умов конкурсу на обслуговування маршрутів у Тернополі, який має відбутися 28 лютого.

Про це повідомив голова Спілки перевізників та власників автобусів Тернопільщини Віктор Намака, інформує УНІАН.

«За два дні ситуація не змінилася. Об’єктів конкурсу не переглядають, надалі залишається ситуація, що один із семи об’єктів має половину маршрутів міста, причому найрентабельніших», – сказав В.Намака.

Він додав, що міський голова Тернополя Сергій Надал пішов у відпустку, а його заступник з економічних питань Володимир Камінський – на лікарняному.

«Виглядає, що немає кому цю проблему вирішувати. Не знаю, чи це так співпало, чи так задумано. Але завтра ми проводимо акцію під мерією, зберуться водії з дружинами та дітьми, адже третій день водії не заробляють грошей, а годувати сім’ю за щось треба», – сказав В.Намака.

Нагадаємо, 8 лютого у Тернополі третина автобусів, що належить приватним перевізникам, не вийшла на маршрути у зв’язку з акцією протесту. Перевізники у такий спосіб намагаються привернути увагу до нерівних, як вони стверджують, умов конкурсу на обслуговування маршрутів у Тернополі, який відбудеться 28 лютого.

Вони протестують проти того, що в одному з об’єктів конкурсу зібрано найрентабельніші маршрути. При цьому, щоб претендувати на цей об’єкт, міська рада вимагає від перевізника мати 96 автобусів. Тоді як автопарки місцевих перевізників не перевищують 15 автобусів.

Начальник міського управління транспорту Ігор Мединський запевняє, що страйк перевізників не впливає на роботу громадського транспорту, оскільки на рейси випускають резервні автобуси.

Загалом щодня на рейси у Тернополі виходять 203 автобуси і 47 тролейбусів. З них 50 автобусів комунального підприємства «Міськавтотранс».

Члени «Спілки перевізників та власників автобусів Тернопільщини» мають 132 автобуси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук