У Тернополі ввели туристичний збір

Економіка12 січня 20112630

Тернопільська міська рада запровадила туристичний збір. Таке рішення було прийняте на сесії міськради 5 січня.

Як зазначено у рішенні, збір сплачуватимуть адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інших закладів готельного типу, квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки чи квартири, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму, інформує УНІАН.

Збір встановлено у розмірі 1% від вартості усього періоду проживання за вирахуванням податку на додану вартість. При цьому обумовлено, що у вартість проживання не включаються витрати на харчування та побутові послуги.

Від сплати туристичного збору звільнено осіб, які прибули у відрядження, інвалідів, дітей-інвалідів та осіб, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів, ветеранів війни, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та осіб, які прибули за путівками в санаторії та пансіонати, що знаходяться в області, і не встигли дістатися до пункту призначення.

Нагадаємо, у Львові встановлено туристичний збір від проживання в готелях. Також в Івано-Франківську з 1 лютого 2011 року доведеться платити туристичний збір.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук