У Топ-10 найгірших економік світу українська - четверта

Економіка6 липня 201113850

Україна опинилася на четвертому місці рейтингу журналу Forbes «10 найгірших економік світу». Як відзначає видання, Україна має багаті сільськогосподарські землі, а також поклади корисних копалин і могла б бути серед економічних лідерів у Європі, однак поки має ВВП на душу населення навіть менше, ніж у Сербії чи в Болгарії.

Forbes посилається на Держдеп США, на думку якого в Україні процвітає корупція, відсутні законодавча база і незалежне правосуддя.

Для побудови списку 10 найгірших економік світу Forbes використовував трирічну статистику зростання ВВП, інфляції, сальдо рахунку поточних операцій, ВВП на душу населення і прогнози за цими показниками на 2012 рік у 177 країнах.

«Почесне» перше місце у рейтингу посів Мадагаскар, далі йдуть Вірменія та Гвінея. На п'ятому місці — Ямайка, на шостому — Венесуела, на сьомому — Киргизстан, на восьмому — Свазіленд, на дев'ятому — Нікарагуа, а замикає десятку Іран, який має 10% розвіданих запасів нафти у світі, проте рівень життя громадян схожий з Іраком, а не з Кувейтом або Катаром.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук