Відвідувач Третьяковської галереї у Москві знищив картину Іллі Рєпіна «Іван Грозний вбиває сина»

СвітАндрій Стець, 26 травня 20188902
Картина зазнала серйозних ушкоджень, її вилучили з експозиції

У московській Третьяковській галереї чоловік пошкодив картину художника Іллі Рєпіна «Іван Грозний і його син Іван 16 листопада 1581 року», більш відому як «Іван Грозний вбиває свого сина».

У прес-службі музею розповіли, що чоловік серйозно пошкодив полотно, картину вилучили з експозиції.

«Картині нанесені серйозні пошкодження. Полотно прорване в трьох місцях в центральній частині роботи на фігурі царевича. Від падіння скла сильно постраждала авторська художня рама», – розповіли в прес-службі Третьяковської галереї, повідомляє російський «Інтерфакс».

Чоловік металевим стовпчиком огорожі розбив скло картини і пошкодив полотно, після чого був затриманий поліцією.

Після первинних оперативно-слідчих заходів реставратори музею провели невідкладні аварійні роботи. Були вилучені осколки скла, проведений демонтаж картини і рами.

Згодом стало відомо, що нападник, якого звати Ігор, пояснив свій вчинок бажанням знищити картину, яка не відповідає історичній правді. За його словами, московський цар Іван Грозний не вбивав свого сина, а тому картину треба знищити.

Картина Іллі Рєпіна, написана в 1883-1885 роках, зображує епізод з життя російського царя Івана Грозного, коли він в припадку гніву завдав смертельного удару своєму синові царевичу Івану.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук