Трьох українських туроператорів позбавили ліцензій

ЕкономікаАндрій Стець, 10 червня 20190

Трьох українських туроператорів позбавили ліцензій через ігнорування затверджених урядом ліцензійних умов. Про це в понеділок, 10 червня, повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Титарчук.

На своїй сторінці в Facebook він уточнив, що мова йде про ТОВ «Мережа агенцій «Гарячі тури», ПП «Лакі-Турі», ПП «Діоніс-Прага-Україна».

«Департамент туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України провів 13 перевірок, три з яких - позапланові. За їх результатами виявилось, що лише чотири туроператори добросовісно виконують встановлені ліцензійні умови. У випадку ще семи операторів умови виконуються частково. Компанії отримали від департаменту розпорядження про усунення порушень», – написав Титарчук.

За його словами здебільшого виявлені порушення стосувалися відсутності у керівників філій необхідного стажу в сфері туризму, не поданих статистичних звітів, відсутності оновлених даних (гарантії банку, закриття філій, нові договори страхування) в органі ліцензування.

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі також закликав українських туристів перевіряти своїх операторів до купівлі туру.

«Якщо виявили, що хтось з операторів порушує ліцензійні умови, звертайтесь до Міністерства економічного розвитку та торгівлі ви допоможете убезпечити й інших туристів», ­ – написав Титарчук.

Як повідомлялось раніше, 22 травня, Кабмін ухвалив зміни до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності. Зокрема, тепер туристичні оператори повинні мати постійне фінансове забезпечення перед туристами та працювати максимально відкрито у правовому полі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук