<

У центрі Львова впорядкують вивіски

Економіка21 червня 20118860

У Львові КП «Адміністративно-технічне управління» здійснює обстеження території центральної частини міста (обмеженої малим транспортним кільцем), з метою виявлення самовільно встановлених вивісок та вжиття належних заходів для їх усунення. Крім того, ведеться повне обстеження тих вулиць, які виходять за межі центральної частини міста.

Про це повідомили ZAXID.NET у Львівській міській раді.

«Проводячи обстеження та виявляючи порушників, ми, першочергово, ставимо за мету не демонтувати самовільно встановлену вивіску, а спонукати суб’єкта господарювання її узаконити та надалі вести свою діяльність у правовому полі. Таким чином, суб’єктам господарювання скеровуються вимоги із зазначенням терміну, за який вони мають підготувати та подати документи на розгляд робочої групи. Якщо ж вони не бажають цього робити, то зрозуміло, що їх незаконно встановлені вивіски підлягають демонтажу. Підтвердженням масштабної роботи, проведеної нашим підприємством, є кількість скерованих вимог та демонтованих вивісок. Якщо за весь минулий рік ми скерували суб’єктам господарювання 468 вимог по вивісках, то за перше півріччя цього року уже скеровано 976. Також, якщо за весь 2010 рік було демонтовано 99 вивісок, то за першу половину 2011 року демонтовано 332 вивіски», – зазначила директор КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.

Окрім цього, в електронному вигляді був створений загальноміський реєстр вивісок, який, у свою чергу, дозволяє вирішити два питання. Перше це те, що до суб’єктів господарювання не звертатимуться різні служби з приводу законності підстав встановлення їх вивіски, оскільки уся інформація щодо погоджених проектів вивісок знаходиться в КП «Адміністративно-технічне управління», яке й веде цей реєстр. І друге – міський реєстр вивісок дозволить вирішити питання із сфальшованими проектами.

Також, ще минулого року була зініційована і створена робоча група, яка займається розглядом документів на розміщення реклами та вивісок. По-перше, діяльність робочої групи пришвидшує процес погодження проектів вивісок, оскільки представники усіх необхідних для погодження інстанцій входять до складу цієї групи. По-друге, робоча група веде активну роз’яснювальну роботу. Тобто суб’єкти господарювання, які приходять на засідання отримують чіткі пояснення та рекомендації щодо того, які вивіски варто встановлювати у Львові, яких розмірів та з яких матеріалів тощо.

«На сьогодні, можемо говорити про позитивну динаміку в плані виготовлення та погодження вивісок. Якщо минулого року робоча група, розглянувши 286 проектів вивісок, погодила третину (майже 100), то з початку цього року, розглянувши 725 проектів, погодила трохи більше половини (366 проектів). Відповідно, ці дані, свідчать про те, що суб’єкти господарювання, дослухаючись до рекомендацій робочої групи, розробляють значно якісніші, естетично привабливіші проекти вивісок, які беззаперечно погоджуються на засіданнях робочої групи», – відзначила директор КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.

Крім того робоча група розробила проект порядку встановлення вивісок. У цьому проекті прописані основні питання, які можуть виникати щодо встановлення вивісок у Львові. А саме конкретне визначення терміну «вивіска», аби суб’єкти господарювання розуміли чим вивіска відрізняється від реклами, порядок розміщення, а також демонтажу вивіски, зазначені детально опрацьовані вимоги щодо зовнішнього вигляду та розташування вивісок на фасаді будівель. А також, визначено де і які вивіски розміщувати у Львові заборонено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук