У Відні поставили оперу про Путіна та Ходорковського

КультураК.С., 17 листопада 20153970
У Відні поставили оперу про Путіна та Ходорковського

20 листопада в Відні в оперному театрі «Сирена» відбудеться прем'єра опери «Ходорковський».

За словами авторів, спектакль поставлений за мотивами «королівської драми» між Михайлом Ходорковським і Володимиром Путіним і охоплює часовий проміжок з 1989 до 2013 роки. Основна частина лібрето була написана ще в 2013 році до раптового звільнення колишнього глави ЮКОСу з тюремного ув'язнення. Таким чином, звільнення МБХ в опері не освітлене, залишаючи фінал історії відкритим.

У творі, крім протидії «сильних світу цього», також порушена тема «маленької людини». Друга сюжетна лінія представлена ​​героями Іваном і Наташею, чиї персональні долі стають символом трагедії, оскільки на тлі історичних персонажів залишаються непомітними.

Автор лібрето і режисер постановки - Кристина Торнквіст, композитор - Перікліс Ліакакіс, у головних ролях - Клеменс Колбл, Александр Майр.

Александр Майр в ролі Путіна

Щоб створити атмосферу описуваної епохи, творці опери додали в оркестр баяни, а оперних співаків змішали з артистами перформансу. Серед дійових осіб є як реальні, так і вигадані персонажі - Михайло Ходорковський, Марина Ходорковська, Володимир Путін, Ігор Сечин, Леонід Невзлін, Олексій Пічугін, Володимир Пєтухов, Роман Абрамович та інші. На сцені також присутні голова Леніна і матрьошка Єльцина, ведмідь, серп і молот, килим.

Клеменс Колбл в  ролі Ходорковського

Усі фото: сайт М. Ходорковського

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук