У ВРУ рекомендують залишати 70% прибутку аеропорту «Львів» на його розвиток

На капітальні інвестиції аеропорту необхідно понад 230 млн грн

У ВРУ рекомендують залишати 70% прибутку аеропорту «Львів» на його розвиток
фото ZAXID.NET
У ВРУ пропонують знизити рівень відрахування прибутку аеропорту «Львів» до держбюджету до 30%

Комітет Верховної Ради з питань транспорту звернеться до уряду із пропозицією зменшити відсоток відрахування чистого прибутку міжнародного аеропорту «Львів» до держбюджету із діючих 75 до 30%. Решту 70% прибутку аеропорт зможе інвестувати у розвиток інфраструктури.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні комітету ВРУ у середу, 15 травня, повідомив перший заступник голови комітету Ігор Васюник.

«Ми просимо, щоб 70% від чистого прибутку аеропорту залишались на підприємстві (на сьогодні залишається лише 25%) і були спрямовані на здійснення капітальних інвестицій та завершення будівництва. Таке рішення Кабмін раніше вже ухвалив щодо аеропорту «Бориспіль», – повідомив народний депутат.

За його інформацією, у новому терміналі аеропорту «Львів» є низка незавершених і не зданих в експлуатацію робіт. Загалом на найближчі роки аеропорт потребує капітальних інвестицій в розмірі 231 млн грн.

«Які роботи плануються за рахунок вивільнених коштів: завершення ряду будівельних робіт та реконструкцій по інженерних мережах, самого аеродрому, придбання спецтехніки, необхідної для обслуговування великогабаритних повітряних суден. Якщо ці та ряд інших запланованих робіт реалізувати – це дозволить збільшити пасажиропотік та кількість відправлених рейсів», – прокоментував Ігор Васюник.

За його словами, у разі покращення інфраструктури аеропорту «Львів» та збільшення кількості рейсів, зростатиме і рівень сплати податків аеропортом до держбюджету. При цьому, на його думку, необхідно проводити щорічного аудит використання інвестиційних коштів на підприємстві.

Нагадаємо, уряд затвердив фінплан аеропорту «Львів» на 2018 рік з показниками доходу у 390,37 млн грн та чистого прибутку на рівні 62,7 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук