У якій валюті відкрити депозит на ринку Форекс?

Економікапромоція, 21 липня 20172330
У якій валюті відкрити депозит на ринку Форекс?
фото auditplus.net.ua
Валюти

Торгова платформа MetaTrader4 зарекомендувала себе з кращого боку завдяки гнучким і численним налаштувань, високої надійності та ефективності. Тут ви зможете підібрати необхідний набір інструментів, в якому доведеться тримати власні інвестиції.

Саме інструмент, з яким ви будете працювати, і визначає подальший прибуток та ефективність торгівлі. Не обов'язково це має бути американський долар. Цілком можливо, що ви виберете іншу, менш популярну валюту або почнете торгувати, наприклад, металами.

Значення обраної валюти на ринку Форекс

Якщо ви відносите себе до числа трейдерів, які потрапили на валютний ринок Форекс на довгий час і стрімко рухаються до успіху, варто знати і про такий важливий фактор, як вага депозиту в інших валютах в конкретний період часу. Адже, погодьтеся, відносна вартість вашого депозиту може відрізнятися в момент введення або виведення коштів, переведення з одного активу в інший. При цьому цифрова сума коштів на балансі буде залишатися без змін.

На які нюанси при виборі валюти слід звернути увагу

Питань, особливо для початківців-трейдерів, тут з'являється безліч. Стає незрозуміло, в якій валюті реєструвати рахунок, який час зберігати гроші в цьому активі, коли найкраще виводити кошти і коли робити конвертацію.

Не дивуйтеся, але для різних трейдерів відповіді також будуть різними. В першу чергу все залежить від поставлених цілей. Наприклад, якщо ви виводите з рахунку кошти для особистого використання, має сенс їх конвертувати в національну валюту. Аналогічна ситуація спостерігається і при відкритті додаткового депозиту. Але якщо ви добре знаєте як скачать metatrader 4, та уже почали роботу з цією платформою обравши для торгівлі долари або євро, виводити кошти краще в найближчі історичні максимуми цих валют.

Та що робити, якщо валюта встановилася між мінімумом і максимумом, а торгувати хочеться негайно? Досвідчені гравці радять відкривати відразу кілька рахунків, один з яких буде з основною для вас валютою, а інший – у національній.

Є й інший варіант – довірите кошти досвідченим трейдерам, тільки враховуйте курс на час виведення коштів, який повинен виявитися вище, ніж при купівлі валюти. Як бачите, валюта, вибрана для роботи на фінансовому ринку Форекс, має дуже важливе значення, але і ви повинні приймати всілякі зусилля для того, щоб використовувати всі переваги і недоліки грошової одиниці і положення в поточний момент часу її котирувань. Знаючи усі ці нюанси, успіх на ринку Форекс не заставить довго себе чекати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук