У жовтневих квитанціях за газ пільгова ціна буде лише для 200 «кубів»

ЕкономікаО.Г., 11 листопада 201513050
У жовтневих квитанціях за газ пільгова ціна буде лише для 200 «кубів»
фото УНІАН

У  ПАТ «Львівгаз» пояснили, яким чином нараховуватимуть плату за спожитий у жовтні газ. Платіжки прийдуть у старому форматі, тобто перших 200 «кубів» за пільговою ціною, решта – за повною.

Як відомо, 30 жовтня Кабмін прийняв постанову, згідно з якою кожному помешканню виділяється не 200 м³ газу на місяць за пільговою ціною протягом опалювального сезону, а 1200 м³ на півроку.

Відтак, раніше обсяг газу, який не був повністю використаний за пільговою ціною в одному місяці, не переходив у наступний. А тепер споживачі отримали можливість «переносити» невикористані обсяги газу на наступні місяці.

«У зв’язку з тим, що  нововведення вступили в дію лише з 4 листопада, нарахування за природний газ, спожитий у жовтні було здійснено виходячи з пільгової ціни, яка діяла на норму до 200 м³ на місяць. Якщо, наприклад, сім’я за жовтень використала 250 м³ газу, то сума до сплати становитиме 1079,4 грн: 200 м³ по 3,6 грн, а 50 м³ по 7,188 грн», - пояснила ZAXID.NET фахівець із зв’язків з громадськістю «Львівгазу» Оксана Горак.

За її словами, з листопада пільгові «куби» розраховуватимуть за новою схемою. В опалювальний сезон ви платитимете за газ по 3,6 грн/м³ аж поки не використаєте усі 1200  м³. Далі – по 7,188 грн/ м³.

Якщо новація про 1200 м³ на півроку буде застосована й наступного опалювального сезону, то однозначно буде вигідна багатьом споживачам «Львівгазу». Зокрема, у жовтні цього року менше 200 м³ газу спалило 88,7% споживачів, які використовують його комплексно, тобто і для опалення. Для порівняння, у жовтні 2014 року цей показник становив 89,4%.

Нагадаємо, що 1200 пільгових «кубів» газу передбачено лише для тих, хто користується газом для опалення. Для споживачів, які використовують газ для приготування їжі або приготування їжі та підігріву води, протягом року продовжує діяти єдина ціна газу – 7,188 грн/ м³.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук