Uber запустив функцію додавання проміжних зупинок на маршруті

Тепер клієнтові під час однієї поїздки можна буде зробити три зупинки

У додатку також можна порівну розділити вартість всієї поїздки із друзями

Онлайн-сервіс виклику таксі Uber запустив можливість додавати додаткові зупинки на маршруті пересування. Про це повідомляється на сайті компанії.

Як зазначається, при цьому під час однієї поїздки можна зробити до трьох зупинок (основна плюс дві додаткові), а їх порядок можна змінити навіть під час поїздки.

«Заїхати за кимось або підвезти знайомого? Подарувати квіти або забрати кота? C Uber легко встигнути більше! Просто додайте зупинку по маршруту поїздки», – відзначили в Uber.

Для того, щоб вказати додаткові пункти призначення, треба відкрити мобільний додаток Uber, натиснути на значок + поруч з пунктом призначення і додати необхідні зупинки.

скріншот з сайту Uber

Їх можна додавати, змінювати або видаляти на екрані поїздки в додатку – при цьому вартість поїздки змінюється із додаванням або видаленням зупинок з урахуванням тарифів за часом і відстанню, які вказуються в додатку (також можуть бути застосовані додаткові податки, збори та коригування).

У додатку також можна порівну розділити вартість всієї поїздки з друзями, які їдуть з вами, але ця можливість не діє для окремих ділянок між зупинками.

До слова, 4 липня компанія Uber, творець однойменного мобільного додатку для виклику автомобілів, запустила в Києві новий сервіс елітних таксі – Uber Black

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук