Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною запрацює 1 серпня

Зона вільної торгівлі із Канадою почне діяти з 1 серпня

Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою запрацює 1 серпня 2017 року. Про це повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

«Канада зробила свій подарунок нам до Дня Конституції: ми отримали урядову ноту про завершення всіх внутрішніх процедур для набуття чинності Угоди про вільну торгівлю», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Посол зазначив, що з цього дня будуть скасовані 98% тарифів на українські товари, які постачаються в Канаду. Для канадських товарів відразу скасовується 72% тарифів, а протягом семи років безмитний експорт зросте до 98%.

Також угода взаємно відкриє ринки державних закупівель, а окремі розділи документа захищають електронну комерцію і інтелектуальну власність.

Нагадаємо, що 19 травня верхня палата парламенту Канади проголосувала за ратифікацію зони вільної торгівлі з Україною. Напередодні Петро Порошенко підписав закон «Про ратифікацію угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою».

Очікується, що з моменту набуття чинності Угоди, Канада відкриє для українського експортеру 98% свого ринку товарів, які охоплені двосторонньою торгівлею. 1 червня Канада остаточно ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Україною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук