Канада ратифікувала угоду про зону вільної торгівлі з Україною

ЕкономікаАндрій Стець, 1 червня 20174410

Президент України Петро Порошенко заявив, що генерал-губернатор Канади поставив свій підпис під договором про ратифікацію зони вільної торгівлі між Канадою та Україною і таким чином надав документу остаточну легітимність.

«Вітаю українців із ухваленням ще одного важливого для України рішення. Сьогодні після згоди Палати громад та Сенату Генерал-губернатор Канади скріпив своїм підписом Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою», – йдеться у повідомленні президента на сторінці у Facebook.

За словами голови держави, з урахуванням ратифікації нідерландським Сенатом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС це рішення має більш, ніж символічне значення.

«І Канада, і Нідерланди фактично синхронно зробили рішучий крок на шляху до формування трикутника вільної торгівлі Україна - Канада - ЄС. Після завершення всіх формальних процедур, цей трикутник об'єднає три регіони на двох континентах на основі спільної відданості ліберальним цінностям та ідеям», – йдеться у повідомленні.

Президент відзначив, що для України, ці рішення є свідченням результативності проведених реформ.

«Це найкращий стимул для нас посилювати динаміку внутрішніх перетворень. А для наших міжнародних партнерів - потужний сигнал щодо змін в України та відкрите запрошення до взаємовигідної співпраці в інтересах миру, стабільності та безпеки», – сказав Петро Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук