Ukraine — a powerhouse of talent
Економіка

Ukraine — a powerhouse of talent

18 вересня у Сан-Франциско Україна представить світові свої ІТ- можливості

Тетяна Слюсарчук, 29 серпня 2014 617 0

Ukraine Tech Gem, що відбудеться 18 вересня у Сан-Франциско (Каліфорнія, США) - перша міжнародна  конференція, яка  має на меті презентувати динамічну  IT- індустрію України у світі. До участі у заході вже зголосились понад 200 українських компаній, Львів представлятиме кластер  інформаційних технологій та бізнес-послуг «ІТ-BPO Cluster», а також Львівська бізнес-школа УКУ.

Основна мета заходу – відкрити для Сполучених Штатів Україну як країну з технологічним потенціалом, показати таланти програмістів і ознайомити з послугами, які ними надаються,  продемонструвати свою конкурентноздатність клієнтам та зіркам Кремнієвої долини, розповіла ZAXID.NET представник одного із організаторів конференції, прес-секретар Європейської Бізнес Асоціації в Україні Юлія Гоцик.

«Основна мета - це вивезти у США і гідно презентувати українські компанії в галузі ІТ та аутсорсингу бізнес-процесів, котрі вже працюють з клієнтами зі Штатів, розповісти,  що у нас не все так погано , що ми маємо технологічний потенціал, який можна і треба розвивати», – розповіла Юлія Гоцик.

До участі у U.T.Gem також запрошено світових зірок ІТ – галузі, представників легендарних міжнародних компаній.

«Ми запросили зірок аутсорсингу та легендарних стартапщиків  із різних країн, які вже знають про Україну і зі свого боку розкажуть про її можливості у цій галузі», – розповіла ZAXID.NET  прес-секретар Європейської Бізнес Асоціації.

Таким чином під час заходів U. T. Gem спікерами будуть представники таких відомих компаній як  Apple, Hewlett Packard, Intel, 500 Startups, Techstars, Mohr Davidow Ventures та багатьох інших, повідомляє прес-служба співорганізатора конференції львівського кластера інформаційних технологій та бізнес-послуг «ІТ-BPO Cluster».  

«На міжнародного класу подію прибудуть близько 1000 учасників – IT розробники, венчурні інвестори, продуктові та сервісні компанії, бізнес-ангели, стартап-акселератори, венчурні фонди, студенти технічних спеціальностей зі США та України», – вказано у  повідомленні.

У програмі конференції U.T.GEM передбачені дискусійні панелі, широкомасштабна експо, а також презентація кращих продуктів  та компаній разом із Топ-10 найуспішніших стартапів, які вже стали глобальними.

У коментарі ZAXID.NET  голова наглядової ради львівського «ІТ-BPO Cluster» Андрій Ганкевич розповів, що сьогодні їхня організація ще досить активно займається підготовкою до конференції, і тому говорити про кількість учасників зі Львова ще рано.

«Ще скоро казати, якими компаніями буде представлено Львів, організація ще триває. Наразі потужно представлено львівську компанію ELEKS, також багато відомих спікерів міжнародного рівня братимуть участь у ній», – розповів Андрій Ганкевич.

З його слів, організатори наразі займаються ще й тим, аби на такому широкомасштабному заході було представлено не тільки потужності індустрії інформаційних технологій нашої країни.

«Ми хочемо створити таку ауру, мовляв, все, що вам потрібно, можете в Україні знайти, і ІТ – це така ниточка, яка тягнутиметься через усі презентації. Ми б хотіли представити можливості нашої країни у найрізноманітніших галузях - від супутникових технологій до агробізнесу. Важливо, аби великий бізнес США побачив цей потенціал», – розповів Андрій Ганкевич.

Організаторами конференції виступили Європейська Бізнес Асоціація в Україні, бізнес-інкубатор Happy Farm, U.S.– Ukraine Business Council та Львівський «ІТ-BPO Cluster»». Заходи пройдуть за підтримки українського уряду та Генерального консульства України в Сан-Франциско.

Також до участі у конференції з української сторони запрошено міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремету, політика Віталія Кличка та співачку Руслану.

Довідка:

Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг –  спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT) та аутсорсингу бізнес-процесів (BPO), які спільно взяли на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.

Метою львівського "ІТ-BPO – кластера" є перетворити Львів на місто, де розташовані найбільші українські та міжнародні компанії в галузі інформаційних технологій та бізнес-послуг,  в якому комфортно жити та працювати,  де якість освіти найвища в Україні.

У Львові нараховується понад 60 ІТ компаній, які працюють в напрямках розробки програмного забезпечення, аутсорсингу та веб-розробки. Більшість ІТ компаній мають досвід роботи з європейськими та американськими клієнтами. Найвідоміші львівські ІТ компанії, з українськими власниками –SoftServe з більш ніж 2500 програмістів, Eleks - з понад 800.

За даними «ІТ-BPO – кластера» в секторі інформаційних технологій Львова залучено більш ніж 6 тисяч працівників, і їхня кількість щорічно зростає.

Щороку львівські вищі навчальні заклади випускають понад 1800 ІТ спеціалістів. Україна є четвертою серед країн світу з найбільш компетентними ІТ професіоналами, згідно з доповіддю “Глобальне IT IQ” від BrainBench. Загалом, у Львові працює 25% усіх програмістів України.

Серед компаній, які активно працюють в місті, є американська Lohika Systems, Inc., німецький N-iX, іспанські  Grupo Delaware та Ulybin, датська Mita-Teknik. Тільки ці компанії наймають близько 1000 працівників на постійній основі, та 100 фрілансерів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук