Україна домовляється з терористами про доставку вугілля з неконтрольованих територій

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 3 листопада 20142290

Міністерство енергетики й вугільної промисловості почало переговори про поставки вугілля з територій, які не контролює Україна.

Про це сказав перший заступник міністра енергетики й вугільної промисловості Юрій Зюков, інформують «Українські новини».

«Я як один з керівників Міненерго веду переговори з нашими директорами й керівниками вугільних підприємств про поставки вугілля на склади ТЕС. Вони вже, у свою чергу, ведуть переговори з керівниками так званих народних республік», – сказав він.

Зі слів першого заступника міністра, Україна якщо й буде одержувати вугілля із цієї території, то оплачуватиме його лише за фактом надходження.

«Ми оплатимо це вугілля тільки, коли воно надійде на склади ТЕС, ми перевіримо його якість, і тільки потім оплатимо», – сказав Зюков.

Він зазначив, що на сьогодні на цих територіях знаходиться близько двох млн тонн уже видобутого вугілля, з них 1,5 млн тонн – дефіцитного на сьогодні антрацитового вугілля.

Також заступник міністра наголосив, що інфраструктура наразі дозволяє здійснювати поставку вугілля на українські теплоелектростанції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук