Україна готова збільшити транзит газу до Європи замість Білорусі

Економіка21 червня 20101802

Дочірня компанія НАК «Нафтогаз України» «Укртрансгаз» технологічно готова збільшити транзит російського газу до Європи у зв'язку з введенням режиму обмеження поставок газу через Білорусь. Про це йдеться у повідомлені ДК «Укртрансгаз».

У повідомлені зазначено, що об’єднане диспетчерське управління ДК "Укртрансгаз" 17 червня одержало запит для розробки альтернативних варіантів поставок газу від ТОВ "Газпром експорт".

За інформацією прес-служби ДК "Укртрансгаз", на 9.00 21 червня, українська газотранспортна система готова прийняти додаткові обсяги російського газу, але поки через газовимірювальні станції ГВС Кобрин (магістральний газопровід Івацевичі-Долина, друга нитка) і ГВС Мозир (магістральний газопровід Торжок-Долина) додаткові обсяги природного газу не подаються, повідомляє УНІАН.

Об’єднане диспетчерське управління ДК "Укртрансгаз" кожні дві години проводить оперативні наради з відстежування режимів поставок.

Також компанія відзначає, що про зміни режимів роботи української газотранспортної системи повідомлятиметься в оперативному режимі.

Як відомо, 21 червня ВАТ "Газпром" розпочало обмежувати поставки газу до Білорусі з 15% добової норми.

Російська компанія домагається від Білорусі виплати боргу у розмірі 192 млн доларів за поставлене 2010 року паливо.

Білоруська сторона, у свою чергу, заявила минулого тижня, що "Газпром" заборгував їй приблизно таку саму суму за транзит газу, а саме - 200 млн доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук