Україна хоче створити міжнародну групу для підрахунку збитків від воєнних конфліктів

Робоча групу займатиметься не тільки для аудитом збитків від російської аргесії стосовно України, а й іншими воєнними конфліктами

ЕкономікаЮрій Братюк, 18 березня 20194070

Україна ініціює створення міжнародної робочої групи для аудиту збитків від воєнних конфліктів та використання коштів на ліквідацію його наслідків.

Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан в інтерв’ю «Дзеркалу тижня». За його словами, Україна планує поставити це питання на розгляд організації INTOSAI, до якої входять близько 200 країн. Пацкан пояснив, що Україна хоче створити робочу групу не тільки для аудиту російської аргесії стосовно України, а й для інших воєнних конфліктів.

Мета цієї групи — розробка методології оцінювання завданих збитків. Також вона має створити механізми контролю використання коштів на ліквідацію наслідків конфлікту. Розглянути це питання INTOSAI має у вересні на найближчому конгресі, який відбудеться в Москві.

«Той факт, що ми не прив'язуємося виключно до України, а хочемо створити універсальну методологію для всіх, має нам допомогти. Є чимало країн, які також зацікавлені у створенні такої робочої групи в INTOSAI: Кіпр, Азербайджан, Афганістан, Грузія, Ірак, Кувейт, Македонія, Молдова, Сирія, Хорватія, Ізраїль і, на жаль, багато інших», — сказав Пацкан.

Голова Рахункової палати вважає, що точний розмір збитків від конфлікту, встановлений робочою групою, допоможе змінити у світі ставлення до держави-агресора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук