<

Україна може отримати від МВФ значно більше ніж заплановані $40 млрд, - Мінфін

ЕкономікаРоман Ганкевич, 17 лютого 20151590

План роботи над новою програмою розширеного фінансування EFF Міжнародного валютного фонду (МВФ) передбачає, що у разі виконання українською стороною всіх попередніх заходів та схвалення Радою директорів МВФ перший транш надійде в країну в перший-другий тиждень березня.

Про це міністр фінансів Наталія Яресько повідомила у вівторок, 17 лютого, виступаючи на 11-й інвестиційній конференції компанії Dragon Capital у Києві, передає Інтерфакс-Україна.

«Загалом на 2015 рік передбачено достатню підтримку, аби відновити довіру», - наголосила міністр і нагадала, що розмір чотирирічної програми становить близько $17,5 млрд, а загальний пакет допомоги з урахуванням фінансування інших міжнародних фінансових організацій з країн-партнерів, а також з урахуванням перепрофілювання державного боргу - близько $40 млрд.

«Ця сума дуже складна: 40 мільярдів доларів. Це не фінальний обсяг», - уточнила вона.

Як передає «Інтерфакс-Україна», міністр фінансів підтвердила, що одразу ж після схвалення Радою директорів нової програми Україна має намір розпочати консультації з усіма своїми кредиторами про перепрофілювання зовнішнього боргу.

Відповідаючи на питання про включення внутрішніх кредиторів у переговори, Наталія Яресько відзначила, що перепрофілювання боргу для внутрішніх кредиторів зараз не обговорюється.

Також вона прокоментувала питання про єврооблігації на $3 млрд із погашенням у грудні 2015 року викуплених Росією, зокрема зазначила, що ці папери є суверенним боргом.

«Всі наші кредитори є рівними на даний момент. Ми будемо говорити з усіма кредиторами», - наголосила міністр і уточнила, що офіційних переговорів з Росією щодо цього не було.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук