Україна може отримати від США ще $660 млн

СвітВолодимир Пиріг, 25 червня 20161721

У Палаті представників американського Конгресу з’явився законопроект про виділення асигнувань для Державного департаменту, зарубіжних операцій і суміжних програм на 2017 фінансовий рік, а також на інші цілі, який передбачає допомогу для України в розмірі додаткових $663,465 млн протягом року.

«З коштів, передбачених цим законом, не менше 337,857 млн дол мали бути доступними для отримання допомоги Україні», – йдеться в розділі 7069 законопроекту, передає Укрінформ.

На додаток до цієї суми як підтримка також виділяється 325,608 млн дол, у тому числі за рахунок кредитних гарантій.

Фінансування буде виділятися за умови «попередніх консультацій з відповідними комітетами Конгресу, а також дотримання звичайних процедур інформування комітетів з асигнувань».

У тексті документа йдеться, що ніякі бюджетні кошти США не можуть бути надані урядові будь-якої пострадянської країни, яка підтримала російську анексію Криму, а також на фінансування заходів або програм, які визнають суверенітет РФ над українським півостровом.

Прописані також заходи для адміністрації США, спрямовані на те, щоб орієнтувати міжнародні фінансові інститути голосувати проти будь-якої форми підтримки країн, в тому числі, позик, кредитів, гарантій, якими порушується суверенітет і територіальна цілісність України. Ці умови залишаються в силі, поки Україна не відновить свій суверенітет над Кримом.

Як відомо, Україна отримає від США $150 млн на оборону і $220 млн на реформи

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук