Україна може вирішити проблему світового дефіциту їжі, - Азаров

Економіка26 січня 20114695

Україна, як країна з найбільш багатими чорноземами, має значний потенціал для участі у вирішенні проблеми дефіциту продуктів харчування у світі.

"Ми розраховуємо вже найближчим часом у повному обсязі забезпечити внутрішні потреби у продуктах харчування, а в перспективі відігравати важливу роль на міжнародному ринку продовольства", - зазначив М. Азаров під час відкриття засідання Кабміну 26 січня, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Кабміну

"Для реалізації цього завдання сьогодні вже дані доручення розробити й затвердити відповідні національні проекти: "Зерно України", "Сучасне тваринництво".

Ці проекти спрямовані на модернізацію агропромислового сектору, збільшення експортного потенціалу й підвищення конкурентоспроможності галузі", - додав прем’єр-міністр.

"Як правило, у контексті транзитного потенціалу йдеться про Україну тільки як про транзитера енергоресурсів. Але ж ми всі знаємо, що ця позиція вразлива особливо у зв’язку з новою політикою Росії.

Тому я хочу підкреслити, що спектр наших транзитних можливостей набагато ширший. Нашою ключовою метою є інтеграція транспортної мережі України в європейську. Усунення численних бар'єрів і спрощення процедур під час переміщення вантажів через кордон, виважена тарифна політика - розкриють наші конкурентні переваги в сфері транзиту вантажів", - зазначив М. Азаров.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук