Україна направила кредиторам нову пропозицію щодо реструктуризації боргів

ЕкономікаРоман Ганкевич, 19 червня 20152051
Мінфін направив кредиторам нову пропозицію щодо реструктуризації боргів

Міністерство фінансів України направило оновлену пропозицію Спеціальному комітету кредиторів з метою прискорення переговорів щодо реструктуризації боргу.

Про це у п'ятницю, 19 червня, передає прес-служба Мінфіну.

«З метою прискорення переговорів по реструктуризації державного і гарантованого державою боргу, сьогодні Міністерство фінансів направило оновлену пропозицію по реструктуризації Спеціальному комітету кредиторів», - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що нова пропозиція базується на погіршених макроекономічних прогнозах згідно програми МВФ «Механізм Розширеного Фінансування» (EFF).

«Ця пропозиція включає в себе значне зменшення основної суми боргу, строку погашення боргу і зміну купону, що забезпечить досягнення прийнятного боргового навантаження в середньостроковій перспективі, зменшення тиску на платіжний баланс і потреби у фінансуванні. Пропозиція також включає введення інструменту відновлення вартості для власників облігацій на випадок, якщо ситуація в Україні буде поліпшуватися швидше, ніж зазначено в прогнозах програми EFF, яку підтримує МВФ», - йдеться в повідомленні.

Також Мінфін закликав комітет кредиторів негайно сісти за стіл переговорів, щоб досягти згоди щодо реструктуризації.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Наталія Яресько заявила, що кредитори пропонують погасити $8 млрд боргів з резервів НБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук