Україна не оплачуватиме поставки російської електроенергії в зону АТО

ЕкономікаО.Г., 15 червня 20151390

Україна не буде оплачувати поставки російської електроенергії на непідконтрольні центральній владі країни території Донбасу. Про це повідомив в інтерв'ю «Інтерфакс» в.о. директора НЕК «Укренерго» Юрій Касіч.

За його словами, російська сторона була завчасно повідомлена про неготовність України оплачувати сальдо перетоки між енергосистемами України та Росії з п'яти ЛЕП, розташованих на непідконтрольних Києву територіях Донбасу.

«Перетоки з Росії на неконтрольованих територіях є. Ми їх бачимо і ми про них знаємо, але в розрахунках вони не враховуються. Російська сторона попереджена про те, що ці п'ять ліній ми не враховуємо і платити за цю електроенергію Україна не буде», - сказав він.

Юрій Касіч також повідомив, що Луганська ТЕС ще з минулого року працює ізольовано від основної частини ОЕС України, а перетоки між Старобешівською і ЗуївськоюТЕС з ОЕС України мінімальні.

Як повідомлялося, наприкінці грудня 2014 року ВАТ «Інтер РАО» і держпідприємство «Укрінтеренерго» уклали договір на експорт електроенергії з ЄЕС Росії в об'єднану енергетичну систему України. Річний контракт передбачає рівномірний графік поставок об'ємом до 1,5 ГВт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук