Україна офіційно приєдналася до європейської транспортної мережі

ЕкономікаРоман Ганкевич, 24 листопада 20175870
Україна офіційно приєдналася до європейської транспортної мережі
фото EU Observer
TEN-T включає в себе 94 порти, 38 аеропортів та близько 15 тис. км залізниць

Україна з 24 листопада офіційно стала частиною загальноєвропейської транспортної мережі TEN-T. Про це на своїй сторінці в Twitter написав міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

За його словами, між Україною і Євросоюзом був укладений документ про «Взаєморозуміння високого рівня про поширення індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T на Україну».

«Тільки що підписав Взаєморозуміння високого рівня про поширення карт Транс-європейської транспортної мережі (TEN-T) в Україні. Важливий крок для подальшої інтеграції транспортних мереж України та ЄС - тепер будемо в європейській мережі», - написав він.

Загальноєвропейська транспортна мережу TEN-T - це інфраструктурний проект Євросоюзу, який передбачає створення до 2050 року нової транспортної системи на території ЄС, яка складатиметься з 94 портів, 38 аеропортів та близько 15 тис. км швидкісних залізниць.

Рішення про поширення TEN-T на сусідні з ЄС країни, у тому числі на Україну, було прийнято 21 червня 2016 року в Роттердамі міністрами транспорту країн Євросоюзу, «Східного партнерства» та Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук