Україна отримала $1 млрд від продажу облігацій під кредитні гарантії США

Запланований термін погашення облігацій – 29 травня 2020 року

ЕкономікаОльга Карабан, 2 червня 20153270
Україна отримала $1 млрд від продажу облігацій під кредитні гарантії США

Україна отримала від випуску облігацій під кредитні гарантії США $1 млрд. Про це у вівторок, 2 червня, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Кошти вже надійшли на рахунки уряду України.

«Це стало можливим завдяки підписанню 18 травня Угоди про гарантії запозичення між урядами України та США», – повідомили у відомстві.

Відсоткова ставка за єврооблігаціями становить 1,847% на рік. Сплата відсотків здійснюватиметься двічі на рік (29 травня і 29 листопада). Планований термін погашення облігації – 29 травня 2020 року.

Зазначимо, що ця Угода є частиною дво- та багатосторонньої економічної підтримки України, що включає чотирирічну програму МВФ (Механізм розширеного кредитування), та відображає збільшення підтримки економічних реформ українського уряду.

Як і попередня Угода про надання кредитних гарантій США, умови поточної Угоди про гарантії запозичення посилять прагнення України виконати умови програми з МВФ та здійснити інші кроки, необхідні для зміцнення верховенства права, системи соціального захисту, подальшого просування важливих структурних реформ, та відновлення економічного зростання України.

Нагадаємо, 18 травня уряди України і США підписали Угоду про надання кредитних гарантій у розмірі $1 млрд. Передбачається, що у поточному році Україна отримає $ 7,5 млрд в рамках пакету фінансової підтримки від США і міжнародних організацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук