Україна отримала дозвіл на експорт м’яса в ОАЕ

Україна отримала дозвіл на експорт м’яса в ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати дозволили постачання української баранини, м’яса птиці і яловичини. Ветеринарні служби двох країн узгоджують проекти ветеринарних сертифікатів на експорт молока і молочних продуктів, риби і рибних продуктів. Про це йдеться у повідомленні Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

Зазначається, що 25 лютого у Міністерстві навколишнього середовища і води ОАЕ відбулася робоча зустріч заступника голови Держветфітослужби Олександра Вержиховського із заступником міністра - делегатом Міжнародного епізоотичного бюро від ОАЕ Абдель Рахімом Аль-Хамді.

Під час переговорів Абдель Рахім Аль-Хамді поінформував про зняття заборони на експорт яловичини з України, а також про затвердження доступу на ринок ОАЕ підприємств, які мають право експорту в ЄС м’яса птиці.

Сторони підписали ветеринарні сертифікати на експорт яловичини і м’яса овець з України в ОАЕ, що є підтвердженням права експорту України зазначеної продукції на цей ринок.

Під час зустрічі було також домовлено відпрацювати ветеринарний сертифікат на експорт з України меду і сертифікати здоров’я на експорт кондитерської продукції, плодоовочевої консервації.

Держветфітослужба України повідомила, що для отримання права експорту м’яса птиці, яловичини і баранини, підприємства мають звернутися до Міністерства навколишнього середовища та води ОАЕ і подати онлайн-заявку на проведення інспектування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук