Україна отримала другий транш фінансової допомоги від ЄС

Загалом в рамках угоди про фінансування Україна отримала від ЄС понад €300 млн

ЕкономікаАндрій Стець, 27 грудня 20164350
Україна отримала другий транш фінансової допомоги від ЄС

Україна отримала другий транш фінансової допомоги Європейського Союзу в сумі 55,125 млн євро в рамках угоди про фінансування, укладеної між урядом України і Європейською комісією в 2014 році, інформує «Інтерфакс-Україна».

Як йдеться у повідомленні, ці кошти є другим, заключним траншем за цією угодою. Перший транш в рамках цієї угоди в сумі 250 млн євро Україна отримала у липні 2014 року.

За інформацією Мінфіну, еквівалент отриманих коштів у національній валюті, як і кошти першого траншу, буде спрямований на фінансування видатків загального фонду державного бюджету.

Мінфін наголосив, що отримання зазначеної фінансової допомоги є черговим кроком у напрямку поглиблення співпраці між Україною і Європейським Союзом.

Крім цього наголошується, що ресурси надано за результатами оцінки Європейською Комісією проведення в Україні реформ у напрямках боротьби з корупцією, державних закупівель, управління державними фінансами, державного управління, адміністративних послуг, конституційної реформи та гармонізації виборчого законодавства і законодавства про фінансування політичних партій. Довідка

Зазначимо, що контракт для України щодо розвитку держави та підтримки реформ є частиною пакету загальної фінансової допомоги Європейського Союзу Україні обсягом 11 млрд євро, узгодженого і прийнятого Європейською Комісією в березні 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук