Україна піднялася на 20 пунктів у рейтингу інвестиційної привабливості

ЕкономікаІрина Данилів, 4 червня 20151600

Міжнародна аудиторська компанія BDO оприлюднила щорічний рейтинг інвестиційної привабливості країн світу International Business Compass 2015. Згідно з новим рейтингом Україна посіла 89 місце зі 174 країн, повідомляє Delo.ua.

Згідно з аналітичними даними компанії, Україна також увійшла у число країн, що показали найкраще зростання за рік, нарівні з Білоруссю і Латвією. У 2014 році наша країна займала 109 місце - таким чином, за рік вона піднялася в рейтингу BDO IBC на 20 позицій.

Рейтинг очолили Швейцарія, Сінгапур і Гонконг. Замикають рейтинг Північна Корея і Судан. Якщо ж говорити про найближчих сусідів України, Молдова перебуває на 87 місці (в 2014 - на 94-му), Росія - на 100-му (у 2014 - на 104-му), Польща - на 34-му місці (торік - на 36-му).

BDO IBC - це індекс, який формується компанією BDO спільно з Гамбургським інститутом світової економіки, і характеризує економічну і фінансову привабливість різних країн світу. Він формується на підставі трьох основних показників: економічних, політичних і соціокультурних умов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук