Україна підписала Конвенцію Ради Європи про безпеку під час футбольних матчів

СпортВолодимир Пиріг, 4 липня 20161250

Україна приєдналася до Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів, повідомила прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Церемонія підписання документа пройшла 3 липня у Парижі на стадіоні «Стад де Франс» за участю керівників Ради Європи, УЄФА, уряду Франції та міністрів країн-підписантів.

До конвенції також приєдналися ще 13 європейських держав, Зокрема – Болгарія, Греція, Грузія, Литва, Нідерланди, Португалія, Франція та інші.

За словами міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, дія Конвенції зосереджена на трьох основних напрямках: порядку, охороні та безпеці. Вона також спрямована на сприяння гостинності та забезпечення безпеки глядачів всередині і зовні стадіонів, покращення діалогу між поліцією, місцевими органами влади, футбольними клубами та вболівальниками.

«Ця угода є важливим кроком поступу у контексті підвищення міжнародного співробітництва, необхідного для прийняття футбольних матчів та інших спортивних заходів в безпечних та приємних для прихильників умовах», – заявив присутній на церемонії генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд.

Конвенція передбачає посилення міжнародного поліцейського співробітництва, впровадження більш ефективних заходів для запобігання і покарання за хуліганство, як під час футбольних матчів, так і інших спортивних подій.

«Йдеться, зокрема, про дотримання заборони на використання піротехніки під час матчів, унеможливлення расистських, ксенофобських та дискримінаційних проявів на стадіонах», – наголосив Ігор Жданов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук