Україна планує поглибити дно на своїй частині дельти Дунаю

Поглиблення дна Дунаю необхідне для покращення роботи портів міст Рені та Ізмаїл.

ЕкономікаЮрій Братюк, 24 жовтня 20184330

У середу, 24 жовтня, у Міністерстві інфраструктури України почали підготовку поглиблювальних робіт на українській частині дельти річки Дунай, яке необхідне в тому числі для того, щоб запустити рух вантажних суден до українських річкових портів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України. За словами представників відомства, головною перешкодою для реалізації даного проекту є те, що дельта Дунаю є прикордонною ділянкою, тому для початку днопоглиблювальних робіт необхідно отримати дозвіл у Румунських екологічних органах. Зазначається, що днопоглиблення необхідне Україні для покращення роботи портів міст Рені та Ізмаїл.

«Ресурси та потенціал портів Рені та Ізмаїл величезний і ми маємо використовувати його на повну потужність. Днопоглиблення в каналі дасть можливість розвитку портів, залученню нових вантажів та створить всі необхідні умови для розвитку конкуренції українських портів із румунськими», - підкреслив заступник мінстра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Нагадаємо, що на початку літа президент України Петро Порошенко повідомив про початок роботи над проектною документацією для будівництва автодороги Одеса - Варна, яка включає міст через Дунай.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук