Україна почала експортувати яблука до Іраку, Лівії та Вірменії

Україна продовжує нарощувати експорт яблука

У січні 2017 року Україна почала експортувати яблука до Вірменії, Лівії та Іраку, за рахунок чого обсяг експорту яблук на 22% перевищив імпорт. Про це повідомляє інформаційний центр ринку сільськогосподарської продукції «Шувар».

Окрім того, українські виробники змогли майже вдвічі покращити результати експорту в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

За інформацією «Інфо-Шувар», впродовж січня 2017 року Україна відвантажила на зовнішній ринок близько 2,5 тис. тонн десертних яблук, а торік цей показник складав трохи більше 1,3 тис. тонн яблук.

Серед особливостей експорту українських яблук в січні 2017 року можна також назвати розширення географії поставок.

Так, якщо у січні минулого року коло країн-імпортерів наших яблук складалось тільки з Білорусії, Грузії та Казахстану, то цього року українські яблука експортували в Вірменію, Лівію, Грузію, Ірак та Білорусь.

Частка Білорусі залишилась найбільшою в структурі експортних продажів. У січні 2017 року в цю країну з України доправили майже 2200 тонн яблук.

Вірменія і Лівія посіли друге та третє місце в списку. До цих країни було відправлено 105 та 100 тонн яблук відповідно. Ірак та Грузія імпортували по 20 та 18 тонн цього фрукту відповідно.

До слова, державна корпорація Китаю China Haisum Engineering, що займається розробкою і впровадженням інфраструктурних проектів, має намір протягом наступних двох років інвестувати майже півмільярда доларів у розвиток української галузі садівництва.

170 млн доларів планується скерувати на розвиток галузі переробки плодів, 30 млн доларів – на будівництво фруктосховищ і 120 млн доларів – на будівництво виробничо-логістичних комплексів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук