Україна почала реструктуризацію державного боргу

ЕкономікаЮлія Поліковська, 22 вересня 20152691
Україна почала реструктуризацію державного боргу

Кабінет міністрів України розпочав процедуру реструктуризації державного боргу України. Відповідне розпорядження № 978-р від 22 вересня опубліковано на сайті уряду.

Відповідно до розпорядження, до 1 грудня 2015 Міністерство фінансів має обміняти боргові папери, що підлягають реструктуризації, на нові, прив’язані до показників зростання ВВП.

«Міністерству фінансів і Міністерству інфраструктури тимчасово призупинити здійснення платежів за борговими зобов’язаннями відповідно до переліку згідно з додатком на строк, встановлений ст. 1 закону України «Про особливості здійснення угод з державним, гарантованим державою боргом і місцевим боргом», - зазначено в розпорядженні.

Відтак з 23 вересня Україна тимчасово призупиняє погашення та обслуговування за борговими зобов'язаннями, включеним до обмінного списку. Йдеться про єврооблігації, випущені в 2005, 2006, 2007, 2010 (два випуски), 2012 і 2013 роках, а також єврооблігації ДП «Фінансування інфраструктурних проектів», випущені в 2010 і 2011 роках під державні гарантії.

Нагадаємо, 27 серпня Україна домовилася з кредиторами про списання 20% відсотків держборгу. Кредитори погодилися списати близько $4 млрд державного боргу України, а платежі по решті паперів відстрочити на 4 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук