Україна приєднається до європейської конвенції про безпеку на футбольних матчах

СпортЮлія Поліковська, 1 липня 20161600
Україна приєднається до європейської конвенції про безпеку на футбольних матчах
Українські вболівальники

3 липня Україна офіційно приєднається до нової конвенції Ради Європи щодо безпеки на футбольних матчах та інших спортивних подіях. Про це заявили джерела у Раді Європі та в МЗС України, повідомила «Європейська правда».

Цього дня конвенція буде офіційно відкрита до підписання і до неї одночасно планують приєднатися близько 15 держав, включно з Україною. Церемонія відбудеться на паризькому стадіоні Стад де Франс.

Ідея цієї конвенції – «створити привітну атмосферу на стадіоні та поза ним».

Серед іншого країни-підписанти будуть зобов’язані забезпечити кращу доступність стадіонів для дітей, літніх людей та людей з фізичними обмеженнями, поліпшити санітарні умови та якість місць для відпочинку.

Конвенція також передбачає низку заходів та покарань для тих відвідувачів спортивних заходів, хто причетний до насильницький та неприйнятних дій. Зокрема, передбачені такі покарання як заборона на відвідування стадіонів, а також заборона на подорожі за кордон з метою відвідування футбольних матчів. Ці санкції мають діяти як у країні, де, вчинено порушення, так і в країні проживання фаната.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук