Україна пропонує США підготувати спільний ракетно-супутниковий «удар» по Роскосмосу

ЕкономікаОстап Левчич, 1 червня 20164600
Україна пропонує США підготувати спільний ракетно-супутниковий «удар» по Роскосмосу

Україна запропонувала Сполученим Штатам спільно розробити й виготовити ракетний двигун, покликаний замінити російські аналоги, які нині використовуються для запуску американських військових супутників, пише Радіо Свобода.

Голова Державного космічного агентства України Любомир Сабадош заявив 31 травня, що він під час візиту до США запропонував план заміни російських ракетних двигунів РД-180, використання яких американський Конгрес ухвалив припинити до 2019 року.

«Це досить складне завдання, але ми можемо впоратися з цим», – сказав Сабадош.

Голова Державного космічного агентства України відзначив, що у США зацікавилися цією ідеєю, і подальші переговори відбудуться в Києві в листопаді.

Нагадаємо, Конгрес доручив військовим США знайти альтернативу російським ракетним двигунам ще у 2014 році - після того, як відносини між Сполученими Штатами і Росією різко погіршилися через російську анексію Криму та роль Москви в збройному конфлікті на Донбасі.

Пентагон заявив, що американським приватним підрядникам потрібний час і стимули для розробки альтернативних варіантів, однак намагання негайно замінити російський двигун вимагатиме значних ресурсів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук