Україна та Польща знімуть серіал та фільм про прикордонників

КультураК.С., 18 лютого 20165131
Україна та Польща знімуть серіал та фільм про прикордонників

FILM.UA Group і польська компанія АТМ Grupa підписали договір про виробництво  повнометражного художнього фільму та міні-серіалу під робочою назвою The Blizzard, повідомляє FILM.UA. Підписання угоди про співпрацю було анонсовано в рамках Європейського кіноринку (EFM) в Берліні.

The Blizzard – історія про складні стосунки  між українськими і польськими прикордонниками, яких обставини змушують до тісної співпраці. Дія картини розгортається зимою 2015 року на кордоні Європейського союзу та України. Героям фільму доведеться зіткнутися з новою, раніше невідомою небезпекою. Це той самий момент, коли дві нації починають писати нову спільну історію, наголошують автори проекту.

«Після позитивної реакції на серіал «Зграя» («Wataha»), створений для НВО, а також його успіху в Польщі і багатьох інших європейських країнах, ми відчули, що тема далеких, «диких» кордонів європейського союзу і прикордонників, які змушені стикатися з драмою прийняття складних рішень, ще не вичерпана. Тому ми об'єднали зусилля з FILM.UA Group для роботи над проектом під назвою The Blizzard, який буде включати повнометражний фільм і міні-серіал. Проект буде профінансований як польською, так і українською стороною», – прокоментував проект польському виданню Polish Film Magazine голова компанії ATM Grupa Анджей Мужинский. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук