Україна та Росія об’єднають сфери авіабудування?

Економіка30 червня 20102130

Україна пропонує Росії створити спільне підприємство з координації кооперації авіапромів двох країн. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв.

"Ми дали пропозицію створити спільне підприємство, яке буде займатися координацією і кооперацією всередині російського і українського авіапрому, займатися розробкою нової техніки та збутом продукції", - зазначив він, відповідаючи на запитання про можливість об'єднання авіапромів за принципом акціонування, - повідомляє Інтернет-видання Кореспондент.

Також чиновник повідомив, що навіть у разі об'єднання власності, про що мова в цьому випадку не йде, українська сторона не була б міноритарієм.

Тим часом прем'єр Микола Азаров заявив, що Україна і Росія домовилися провести ринкову оцінку авіабудівних підприємств обох країн.

"Ми домовилися зробити незалежну ринкову оцінку українських та російських авіабудівних підприємств, щоб вирішити питання про інтеграцію цих високотехнологічних комплексів", - зазначив Азаров, інформуючи про результати свого візиту до Москви 28 червня.

Нагадаємо, за словами Президента України Віктора Януковича, питання об'єднання російського і українського авіабудування буде вирішено найближчим часом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук