Україна уклала угоду про заохочення та захист інвестицій з Фондом ОПЕК

ЕкономікаРоман Ганкевич, 26 травня 20171700
Україна уклала угоду про заохочення та захист інвестицій з Фондом ОПЕК

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів підписав у п'ятницю у Відні угоду про заохочення та захист інвестицій між Україною і Фондом міжнародного розвитку ОПЕК (Фонд ОПЕК). Про це інформує прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Як зазначається, угода передбачає надання режиму найбільшого сприяння із розпорядження інвестиціями і прогнозовано сприятиме збільшенню обсягів іноземних інвестицій у ключові галузі економіки України. «Ми розглядаємо Фонд ОПЕК як важливого партнера і потужну фінансову установу. Угода посилить взаємовигідну співпрацю України з Фондом для досягнення стійкого соціально-економічного зростання і розширення можливостей для розвитку людського потенціалу для поліпшення якості життя українських громадян», - заявив віце-прем'єр міністр Кубів.

Він також нагадав, що Фонд міжнародного розвитку ОПЕК здійснює фінансування державного сектору без додаткових вимог, тоді як для фінансування приватного сектору Фонд спочатку укладає рамкову угоду з урядом країни-одержувача. «Підписання угоди сприятиме ефективному залученню інвестицій Фонду в економіку України, а також підтримки малих і середніх підприємств у різних сферах, зокрема, енергетики, інфраструктури, агропромисловому комплексі та інших», - заявив Кубів.

Фонд міжнародного розвитку ОПЕК є інвестиційною установою з розвитку, створений державами-членами ОПЕК у 1976 році для допомоги країнам, що розвиваються. Фонд надає допомогу 134 країнам, які розташовані в Африці, Азії, Латинській Америці, Карибському басейні, Європі. З моменту початку програми фінансування загальна сума фінансових зобов'язань Фонду ОПЕК становить близько $20,565 млн. Цю суму розподілено між чотирма основними напрямами діяльності: фінансування державного сектору, приватного сектору і торгових операцій, і діяльність Фонду ОПЕК з надання грантів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук