Україна витрачала на російські серіали $300 млн на рік, - Ткаченко

Україна витрачала на російські серіали $300 млн на рік, - Ткаченко

Замість того, щоб витрачати по $300 млн на рік на російські серіали, достатньо було б хоча б половину коштів скерувати на запуск серіалів власного виробництва. І вже цього року ми б побачили на екранах десятки годин українських серіалів з актуальними сюжетами та вітчизняними героями. Про це написав Олександр Ткаченко, генеральний директор «1+1 медіа» у блозі в журналі «Новое время».

Українська кіноіндустрія стане успішною, тільки коли на наших телеекранах з'являться свої «Друзі», «Твін Пікс» і «Ліквідації», - вважає Ткаченко.

«Українські виробники «телемила» постачали на російський ринок до 30% демонстрованих там серіалів і телефільмів, - пише Олександр Ткаченко, - Іншими словами, таланти в Україні є, просто індустрія повинна була дати чіткий сигнал: ми перелаштовуємося. І це був би не тільки патріотичної порив, але і стратегічний комерційний підхід: «ми починаємо виробляти своє - так, дешевше, та, не буде 100% прибутку, як при експорті в Росію, але зате ми будемо створювати свій ринок, свої бібліотеки серіалів і фільмів, залишати гроші в країні».

Потрібно шукати нові підходи, які дозволили б знімати економно, але якісно. На цьому етапі індустрії знову потрібна єдність - і не тільки між собою, але з державою. Країні необхідна національна широкомасштабна програма запуску масового виробництва українських фільмів і серіалів, підсумовує гендиректор «1+1 медіа».

Необхідна комплексна програма підтримки українського виробника кіно і серіалів - не тільки у вигляді прямої фінансової допомоги з боку держави, створення умов щодо повернення 20% вартості виробництва вітчизняного продукту (норма, широко поширена в країнах Східної Європи як тимчасовий захід щодо стимулювання ринку), але й прийняття нових законів, які б вводили чіткий принцип квотування вітчизняної продукції на українському ТБ. 

Нагадаємо, що на початку червня починає діяти закон, який забороняє на російські фільми та серіали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Isnye Dymka 9 квітня 2015, 12:09

  як же давно чекаєш свого. своїх жартів. свого добра. свої міста. набридло дивитись на збоченців та шизофреників з сусідніх країн. і хочеться бачити своїх артистів. не тільки в місцевих театрах. а на екранах. не тільки міського телебачення. а на всіх. бо тей хто поруч і робить добре свою справу заслуговує на визнання і повагу. свій до свого по своє. а чужинці хай звиняють і відійдуть на другий план

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук