Україна візьме участь у Франкфуртському книжковому ярмарку

КультураК.С., 16 вересня 20152120
Україна візьме участь у Франкфуртському книжковому ярмарку

Україна візьме участь у 67-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку, який відбудеться 14-18 жовтня у німецькому місті Франкфурт-на Майні. Про це повідомив перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

Керівництво Франкфуртського ярмарку, з огляду на непросту економічну ситуацію в Україні, надало пільгові умови участі у книжковому ярмарку, знизивши на 30% вартість оплати виставкових площ.

Так, національна експозиція України розміститься на площі в 100 кв.м. Складатиметься вона з трьох тематичних спрямувань, що відкриватиме зарубіжному видавцеві і читачеві Україну.

Перше «вікно» презентуватиме книги про останні політичні події в Україні («Аеропорт» Сергія Лойка, «Іловайськ» Євгена Положія, «Сильне ім’я Надія» Надії Савченко, «Оповідання» Олега Сенцова, «Художник війни» Максима Бутченка та інші).

Друге «вікно» представить твори Ліни Костенко, Юрія Щербака, Сергія Жадана, Любка Дереша, Юрія Винничука, Тараса Прохаська, Юрія Іздрика та інших.

Третє «вікно» складатиметься з книг українських авторів у перекладі на мови народів світу – англійську, німецьку, французьку, іспанську тощо. Це «Кобзар» Тараса Шевченка у перекладі англійською та німецькою, перекладені твори сучасних письменників Андрія Куркова, Марії Матіос, Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Андрія Кокотюхи, Сергія Жадана та інших.

Нагадаємо, що видавці нещодавно оприлюднили звернення, у якому йшлося про те, що Україна може втратити можливість брати участь у ярмарку.

Голова Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін наголошував, що затягування підписання рішення може призвести до непоправних технічних проблем із ярмарком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук