Україна запускає маршрут в Китай в обхід Росії

Таким чином Україні вдасться обійти блокаду Росії у товарному сполученні з Азією

ЕкономікаО.Г., 6 січня 201617601
Україна запускає маршрут в Китай в обхід Росії
фото Canadian Pacific
15 січня з Іллічівська відправиться демонстраційний рейс контейнерного потягу за маршрутом Україна - Грузія - Азербайджан - Казахстан - Китай. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.
 
"Даний маршрут є новим напрямом "Шовкового шляху" та альтернативою, яка дозволить перенаправити вантажопотоки у східному напрямку в обхід території Росії. Він включає паромні переправи Чорного та Каспійських морів (Іллічівськ - Батумі і Алят - Актау-Порт) і має стати конкурентним в порівнянні з традиційним сухопутним маршрутом", - зазначили в міністерстві.
 
"Праця Міністерства і української залізниці впродовж 2015 року не була марною і блокада Росією нашого товарного сполучення з Азією не вдасться. Це, без перебільшення, історичний рейс. Щиро вірю, що після відпрацювання всіх технічних моментів він стане регулярним, економічно і політично ефективним", - написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян.
 
"Демонстраційний рейс стане відкриттям альтернативного шляху доставки вантажів з України до країн Середньої Азії. Орієнтовний склад контейнерного поїзду становитиме 20 вагонів", - йдеться в повідомленні Мінінфраструктури.
 
Для запуску контейнерного поїзда були узгоджені технологія, прискорені терміни доставки, тарифні умови, визначені оператори поїзда.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук