Україна зайняла 74 місце в рейтингу ведення бізнесу за версією Forbes

Україна зайняла 74 місце в рейтингу ведення бізнесу за версією Forbes
Украъна випередила Росію у рейтингу комфортності умов для ведення бізнесу за версією Forbes

Україна зайняла 74-е місце серед 139 країн світу в рейтингу Forbes за рівнем комфортністю ведення бізнесу.

Кращою країною для ведення бізнесу журнал назвав Швецію, зазначивши її зростання економіки за минулий рік на 4,2%.

У першу десятку також потрапили Нова Зеландія, Гонконг, Ірландія, Великобританія, Данія, Нідерланди, Фінляндія, Норвегія і Канада. Сполучені Штати – на 23-му місці.

Україна розташувалася між Індонезією і Вірменією. Зазначено, що конфлікт на Донбасі шкодить економічному зростанню країни.

«З втратою значної частини важкої промисловості на Донбасі, економіка України скоротилася на 6,8% в 2014 році і продовжила падіння до 10,5% в 2015 році. Україна і Росія вступили в торгову війну і товарообіг між країнами різко скоротився до кінця 2015 року», - повідомило видання.

Зазначено також, що з 1 січня 2016 року почала діяти зони вільної торгівлі Україна-ЄС і, як очікується, це допоможе Україні інтегрувати свою економіку з Європою шляхом відкриття ринків та гармонізації законодавства.

Росія поступилася Україні на чотири сходинки і зайняла 79-е місце. Польща посіла 31-е місце, Словаччина – 40-е, Румунія – 45-е, Молдова – 77-е. Білорусь у рейтингу Forbes відсутня.

У кінці рейтингу опинилися Гаїті, Гамбія і Чад.

Експерти складають такий список щороку, оцінюючи країни за низкою критеріїв. Серед них – торгова і фінансова свобода, захист прав власності, інвестицій, а також рівень корупції і особистих свобод людини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук