Україна збільшила потужності для імпорту газу з Польщі

Модернізації станції «Комарно» дозволить підвищити надійність функціонування ГТС у разі припинення транзиту російського газу

ЕкономікаЮрій Братюк, 17 жовтня1990

«Укртрансгаз» завершив комплекс будівельно-монтажних робіт з підключення нової технологічної ділянки трубопроводу-перемички на компресорній станції «Комарно» (Львівська область). Про це повідомляє прес-служба компанії.

У повідомленні зазначається, що проектна потужність модернізованої ділянки становитиме 15 млн куб. м на добу в аверсному режимі та 18 млн куб. м на добу в реверсному режимі з Польщі.

«Оновлена конфігурація лінійної частини газопроводу дозволить транспортувати блакитне паливо як в аверсному, так і в реверсному режимах між Україною та Польщею. Реконструкція збільшить потужність та маневреність транспортування і допоможе забезпечити надійне і безперебійне проходження опалювального сезону 2019/2020», – йдеться в повідомленні.

Проведення тестового пуску в реверсному режимі, що стане фінальним етапом завершенням робіт на об’єкті, планується до кінця жовтня.

Дотискувальна компресорна станція (ДКС) «Комарно» задіяна у транспортуванні газу через кордон Україна - Польща. Модернізація технологічної трубопровідної обв’язки компресорної станції дозволить суттєво підвищити маневреність та надійність функціонування ГТС у разі припинення транзиту російського газу з 1 січня 2020 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук