Україні необхідна співпраця з МВФ до 2012 року, - Тігіпко

Економіка11 червня 20102390

Україні наразі безумовно необхідна співпраця з МВФ до 2012 року. Про це заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко в ефірі 5 каналу.

"Ситуація в Європі погіршується, а це означає одне, якщо ми захочемо профінансувати свій дефіцит бюджету, який у нас дійсно 5,3% ВВП, а це 53 мільярди гривень, ми повинні виходити на зовнішні ринки", - зазначив він, повідомляє УП.

"Виходячи на зовнішні ринки, і не маючи програми з МВФ, ми даємо зразу поганий сигнал для інвесторів: щось в країні не так, вони не співпрацюють. Це означає що ми щось неправильно робимо. І це одразу ж збільшить рівень наших запозичень", - пояснив Тігіпко.

Віце-прем’єр зазначив, що наразі "змінили суть програми не виживання в кризі, а програма економічного зростання": "Те що піде менше на дефіцит бюджету нічого, більше піде в валютні резерви".

Зміни в підходах до переговорів з МВФ, Тігіпко пояснив тим, що коли була попередня програма "було падіння 15% ВВП, сьогодні ситуація покращилась 4,8% ВВП зростання": "І зразу міняється позиція МВФ. Таким країнам вони кажуть: ні, не так у вас все дуже погано, щоб вам фінансувати дефіцит бюджету".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук