Україні потрібно підготуватися до економічної війни з Росією, - Шеремета

ЕкономікаРоман Ганкевич, 23 червня 20147111

Україна і Росія повинні сісти за стіл переговорів, тому що торгівля завжди є взаємовигідною.

Про це міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета заявив в ефірі передачі «Свобода слова», передає Еспресо.TV.

Відповідаючи на питання про можливу торговельну війну Росії з Україною після підписання угоди про Асоціацію з ЄС, він зазначив: «Ці небезпеки – вони присутні. У порівнянні з тим, що РФ вже здійснює, я не думаю, що це найбільша небезпека. Коли ми діалог ведемо з російськими економістами, ми один одного розуміємо набагато краще, бо торгівля завжди є взаємовигідною, а стрільба – невигідною».

Павло Шеремета вважає, що Росія також буде змушена прийти на ринок Європи, тому що він у 4-5 разів більший за її власний.

«Росію чекає той самий шлях, бо той ринок більший за російський у 4-5 разів. Я переконаний, що Росія буде йти шляхом Асоціації трошки пізніше, це в середньо-довгій перспективі», - вважає міністр.

«У короткій перспективі – нам треба готуватися до економічної війни. Перше, що робити, – сідати за стіл переговорів. Це найкраще місце, щоб вислухати одне одного, що торгівля є взаємовигідною», - переконаний Шеремета.

Нагадаємо, сьогодні ZAXID.NET публікував інтерв'ю з головою представництва ЄС в Україні Яном Томбінським, який вважає, що незважаючи ні на що економічна частина угоди про асоціацію між Європейським союзом та Україною буде підписана 27 червня. З російською стороною готові обговорювати вже економічний шлях імплементації підписаної угоди, а не саме підписання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук