Українська академія лідерства запрошує на навчання молодь з тимчасово окупованих територій

Українська академія лідерства запрошує на навчання молодь з тимчасово окупованих територій
фото УАЛ
Всього на цей навчальний рік набирають 200 студентів з усієї України

Молодь з тимчасово окупованих територій зможуть отримати спеціальні стипендії на навчання в Українській академії лідерства (УАЛ). Податись на 10-місячну навчальну програму можна до 10 травня.

«Загальний набір заявок на 2018/2019 навчальні роки вже завершився. І ми маємо високий конкурс — майже 14 осіб на одне місце. Проте нам важливо окремо звернутися до молодих українців, які зараз знаходяться на тимчасово окупованій території. Ми вважаємо, що 10-місячна навчальна програма в академії — це дуже добра нагода об’єднатися з однолітками, Україною та світом», — розповів керівник Української академії лідерства Роман Тичківський.

Всього цього року Українська академія лідерства набирає 200 студентів, по 40 осіб у кожний з осередків, які є у Львові, Києві, Миколаєві, Харкові та Полтаві. Студенти академії пройдуть освітній курс із понад 30 дисциплін та долучаться до соціальних ініціатив у команді активної молоді. Взяти участь у навчальній програмі від УАЛ може молодь віком 16-18 років, наявність диплому державного зразка про середню освіту не є обов’язковою.

Наразі невідомо, скільки саме стипендій зможе виділити академія для студентів з тимчасово окупованих територій – оскільки це залежатиме від загальної кількості заявок, які будуть подані на конкурс. Після розгляду заявок найсильніші кандидати отримають запрошення на дводенний відбір в один із осередків академії. Для навчання в академії студенти отримують персональні гранти у розмірі 12,5 тис. доларів. Ці кошти покриватимуть витрати на навчання, проживання та страхування здоров’я.

Подати заявку можна на сайті академії. Для того, щоб отримати спеціальний код для подачі заявки, потрібно написати у приватні повідомлення на сторінці УАЛ у Facebook.

Зазначимо, що Українська академія лідерства – це громадська організація, що займається навчальними програмами, особистісним та суспільним розвитком для випускників середніх шкіл.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук