Українська мережа супермаркетів викуповує магазини німецького бренду Billa

ЕкономікаРоман Ганкевич, 21 вересня 201713900
Українська мережа супермаркетів викуповує магазини німецького бренду Billa
фото UBR
Супермаркети Billa у Дніпрі і Запоріжжі купує українська мережа Varus.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл компаніям «Салторо Плюс», «Фірма «Ариант», «Мілтон-Груп» (всі - Дніпро) придбати активи майнових комплексів підприємства з іноземними інвестиціями «Білла-Україна» (Київ). Про це інформує UBR.

Як зазначається, мова йде про покупку компаніями «Салторо Плюс» і «Фірма «Ариант» супермаркетів Billa у Дніпрі і компанією «Мілтон-Груп» - супермаркету Billa в Запоріжжі.

За даними Держреєстру, рівними частками в цих трьох компаніях володіють Kingsbarns Holdings Limited і Mitaly Holdings Limited (обидві - Британські Віргінські острови). У грудні 2016 року АМКУ дозволив власникам мережі супермаркетів Varus Валерію Кіптику і Руслану Шостаку придбати контроль над компаніями Kingsbarns Holdings Limited і Mitaly Holdings Limited.

Розвитком мережі супермаркетів Billa в Україні займається компанія «Білла-Україна». Вона була створена у 1998 році концерном Rewe Group, який був заснований у 1927 році у Кельні. В Україні перший супермаркет Billa відкритий в лютому 2000 року у Києві. За даними компанії «Білла-Україна», на 20 вересня мережа об'єднує 17 супермаркетів у Києві, Обухові (Київська обл.), Житомирі, Дніпрі та Одесі.

Чистий дохід «Білла-Україна» за підсумками 2015 року збільшився на 20,5% від рівня 2014 року і склав майже 2 млрд грн, а чистий збиток скоротився на 9,7% - до 242 млн грн.

Раніше повідомлялося, що «Білла-Україна» вирішила закрити свій єдиний у Запоріжжі супермаркет Billa з 1 серпня. Причину закриття не уточнили, зазначивши, що це рішення топ-менеджменту компанії. Пізніше стало відомо, що німецький концерн Rewe Group, що розвиває, зокрема, мережу супермаркетів Billa у Центральній і Східній Європі, не має наміру виходити з України, але може закрити магазини в регіонах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук