Українська тенісистка сенсаційно перемогла в Ріо першу ракетку світу Серену Вільямс

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла в матчі 1/8 фіналу Олімпіади в Ріо Серену Вільямс, яка є лідером світового рейтингу. Поєдинок завершився з рахунком 6:4, 6:3, пише «Інтерфакс-Україна».
Переломним став шостий гейм другого сету, коли Серена на своїй подачі зробила низку подвійних помилок, і гейм виграла українка.
Далі американка намагалася грати у свою гру, однак не змогла виправити ситуацію.
20:00 03-07-2025
Таким чином, Світоліна виходить до чвертьфіналу тенісного турніру на Олімпійських іграх, де 10 серпня зіграє із представницею Чехії Петрою Квітовою.
Зазначимо, що за київським часом матч 1/4 фіналу Світоліна-Квітова відбудеться в ніч на четвер, 11 серпня, і почнеться о 00:45.
До слова, українські спортсмени не змогли поборотися за медалі за підсумками змагань 9 серпня.
Як інформував ZAXID.NET, раніше одиночний тенісний турнір Олімпіади-2016 покинув найсильніший тенісист планети Новак Джокович, який у першому раунді несподівано поступився представнику Аргентини Хуану Мартіну Дель Потро з рахунком 6:7, 6:7.