Українська влада створює незалежне антикорупційне агентство

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 24 серпня 2014941313

До 1 вересня уряд має подати в Раду проект закону про створення незалежного антикорупційного агентства з широкими слідчими повноваженнями, а парламент до кінця жовтня - прийняти цей закон.

Про це йдеться в затвердженому Кабміном проекті "Листа про наміри уряду і Національного банку України до Міжнародного валютного фонду" та проекті оновленого меморандуму, який Україна направить на засідання ради директорів МВФ 29 серпня, пише "Дзеркало тижня. Україна".

Цікаво, що український уряд зобов'язався не просто забезпечити незалежність такого агентства від усіх гілок влади (як організаційно, так і надавши співробітникам хороше фінансове заохочення). Він також пропонує дати йому право заморожувати, заарештовувати і повертати активи корупціонерів.

Крім того, у ці ж терміни Кабмін повинен подати, а парламент - прийняти проекти законів, які дозволять адаптувати українське законодавство до вимог FATF (Financial Action Task Force on Money Laundering, Групи розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням коштів).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук